Armin Gredić prvak Evrope na Univerzitetskom taekwondo prvenstvu Evrope

28.10.2015.  //  Lica  //  Nema komentara

Selekcija Univerziteta u Sarajevu završila je učešće na 4. Nike Air Foamposite Univerzitetskom taekwondo prvenstvu Evrope u Opatiji , Canotte Denver Nuggets ADIDAS Yeezy Boost 350 V2 ostvarivši još jedan historijski uspjeh za Bosnu i Hercegovinu.

Armin Gredić osvojio je titulu prvaka na najvećoj smotri studenata Evrope u kategoriji do 87 kilograma, new balance grigie bambino nike air max 2016 donna Asics Gel Nimbus 18 Uomo

canada goose yorkville bomber

• AIR MAX TAILWIND 8
  • a Ivan Šolić je bio bronzani u kategoriji preko 87 kg.

Armin Gredić je nakon kvalifikacionih borbi, New Balance Sklep Fjallraven Kanken Classic u četvrtfinalu porazio predstavnika Austrije, New Balance 446 homme nike legging homme Gonzaga Bulldogs u ponufinalnoj borbi predstavnika Njemačke i u finalu, adidas gazelle homme blanche Nike Free Rn Flyknit Femme odlukom sudaca, Asics Gel Quantum 360 Homme nakon dodatne četvrte runde zasluženo slavio protiv bjeloruskog takmičara.

Ivan Šolić je u regularnom toku takmičenja, Joe Montana adidas cloudfoam homme Owa Odighizuwa nakon prve pobjede protiv predstavnika Kipra, asics gel noosa UGG Bailey Bow Canotta Denver Nuggets u drugoj borbi poražen od takmičara iz Austrije. air presto uomo

Alabama T-Shirts asics donna U repasažu, Canada Goose Femme nike air maxschoenen nakon toga pobjedio je predstavnika Njemačke, adidas superstar 80s homme infolink.fr te je zaustavljen od predstavnika Portugala, Nike Air Jordan 11 Womens Canada Goose Soldes tako da je ostao na izuzetno solidnoj trećoj poziciji Evropskog univerzitetskog prvenstva.

Još jedan član ekipe, Nike Air Max 90 homme AIR HUARACHE

canada goose bebe elijah bomber nike tn requin Alen Čukurija izgubio je prve borbe kako u regularnom toku takmičenja tako i u repasažu, Maryland Terrapins ZX 750 Doudounes Parajumpers od predstavnika Bjelorusije i Slovačke i nažalost ostao bez plasmana. air jordan 5 oreo damskie Air Jordan 13 Retro Nike Air Max 2016 Heren grijs Alen Čukurija je nastupao u kategoriji kategoriji do 74 kg, Houston Rockets Nike Air Max 95 Homme student je Fakulteta za sport i tjelesni odgoj u Sarajevu, javila je Fena.

Univerzitetsko prvenstvo Evrope održavalo se od 10 – 14. Pierre Garcon Redskins Jerseys novembra u Opatiji,